Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike: mocion shkarkimi për kryetarin e Kuvendit Ilir Meta

Posted by John K. in 25

Pas deklaratave te deputetit Tom Doshi dhe Kryetarit te Kuvendit Ilir Meta, Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike kërkon mocion shkarkimi Read More

Ilir Meta paralajmëron Lulzim Bashën: Kujdes ! Porositësi i radhës do të jetë kunati juaj!

Posted by John K. in 25

Deklaratave të forta të deputetit Tom Doshi në adresë të kryetarit të Kuvendit Shqiptar se ka paguar për një atentat Read More

Vdes një vajzë 2 vjeçare në kampin e azilkërkuesve në Hungari

Posted by John K. in 25

Sipas një njoftimi nga Ministria e Jashtme e Kosovës, ambasada e Republikës së Kosovës në Hungari është informuar nga autoritet Read More

Cristiano Ronaldo: o produto português mais valioso no mundo

Posted by John K. in 25Uncategorized

Nem bacalhau, nem vinho do Porto, nem Saramago. O produto que mais dá visibilidade a Portugal em todo o mundo Read More

Oscar: Rita Ora dhe Irina Shayk duel nudo – albania-times.com

Posted by John K. in 25

Në “Vanity Fair Oscar Party” u zhvillua edhe sfida më e ndezur e natës së famshme të kinemasë qe nuk Read More

Flamuri gjigant i UҪK-së mendohet të vendoset në sfidën Shqipëri-Serbi

Posted by John K. in 25

Ndeshja Shqipëri-Serbi, e vlefshme për Eleminatoret e “France 2016″, është programuar të luhet në datë 8 Tetor 2015. Duhen edhe Read More

Paris landmarks targeted in French night drone mystery

Posted by John K. in 2425262728

Drones have been seen flying over several sensitive landmarks in Paris in a night-time mystery that French police say is Read More

En fotos: La preparación del Impact de Montreal para enfrentar a Pachuca en México

Posted by John K. in 25

Este martes arranca oficialmente la temporada 2015 del Impact de Montreal, y se hará con uno de los partidos más Read More

Integrimi ne BE: ligj i ri për rolin e Kuvendit në proces

Posted by John K. in 25

Me nismën e tre deputetëve, Majlinda Bregu (PD), Taulant Balla (PS) dhe Kejdi Mehmetaj (LSI) është depozituar në parlament një Read More

Në shtator të 2015 Tirana sërish kryeqyteti i paqes në Evropë dhe botë

Posted by John K. in 25

Në përkujtim të 20 Vjetorit të përfundimit të Luftës së Fundit në Ballkan, Komuniteti Sant’Egidio, në bashkëpunim me Konferencën Ipeshkvnore Read More

© 2014 - my soul coach. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs